Modny i elegancki manicure wcale nie musi być nudny

W dzisiejszych realiach życia bardzo ważny jest perfekcyjny wygląd. Modna fryzura, ubrania znanych i cenionych marek. Piękne, białe zęby i… idealny manicure. Jest to element nieodłączny i wręcz obowiązkowy, ponieważ to dłonie zazwyczaj zdradzają jakimi jesteśmy ludźmi i jakie cechy charakteru nas odznaczają. Dlatego warto zadbać o odpowiedni wygląd paznokci. Nie każdy dysponuje dużą ilością czasu i funduszy, by pozwolić sobie na profesjonalny manicure w salonie kosmetycznym z udziałem lamp UV. Dlatego chcąc oszczędzić czas i pieniądze, warto sięgnąć po produkty przeznaczone do pielęgnacji i stylizacji paznokci z oferty katalogowej konsultantki Oriflame: lakiery, bazy, utwardzacze a także preparaty do skórek, które dopełnią pielęgnacji.

Jak wiadomo jednym z najbardziej eleganckich sposobów zdobienia paznokci jest francuski manicure. Delikatny, subtelny i elegancki. Stosowny na wszystkie okazje i współgrający z każda kreacją. Od niedawna jednak klasyczny manicure tego typu zastępują zaskakujące połączenia kolorystyczne i nietypowe ich wykonania. Na przykład połączenie lakieru połyskującego i matowego. Lakiery bez połysku doskonale współgrają z jasną a nawet bladą skóra dłoni. Innym sposobem na nowatorski french jest awangardowe połączenie kolorów, intensywnych i mocnych – to tak zwana swobodna interpretacja. Innym sposobem na pomalowanie paznokci w stylu trendy jest metaliczny lakier – zielenie, niebieskości, brązy czy fiolety. Warto ową metaliczność podkreślić odwróconym, jasnym frenchem.

manicureTechnika i kolorystyka są dowolne, wszystko zależy od pomysłowości. Aby efekt pięknego manicure utrzymał się dłużej, warto zastosować przed nałożeniem kolorowego lakieru Utwardzacz do paznokci The ONE, który wzmocni płytkę, odżywi paznokcie i zapobiegnie przebarwieniom. Na wierzch zaś warto zastosować Emalię 2-w-1 The ONE firmy Oriflame, która utrwali pożądany efekt.

Zobacz tutaj https://agnieszkakowal.pl  jak członkostwo oriflame może wpłynąć na Twoją wiedzę o kosmetykach